פרקטים בחיפה

by preston rudd
פרקטים בחיפה

העיר חיפה משלבת מספר אלמנטים אשר הופכת את שילוב הפרקטים בבית להכרח עיצובי

העיר חיפה הינה ייחודית מבחינות רבות מבין ערי ישראל. היא ממוקמת לחופו של הים, אך עולה על הר הכרמל המוריק. היא מורכבת מאוכלוסייה מגוונת ומורכבת, והיא משלבת עיר עתיקה עם בתים ישנים בנויים אבן, עם בתים חדישים. המגוון העצום הזה, יוצר בכל בתי העיר אווירה ייחודית שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. בכדי להתאים את עיצוב פנים הבית לאווירה החיצונית בעיר, בחירה ברצפות פרקטים בחיפה הולכת ונעשית פופולארית. הפרקט מחכה את האווירה הכללית בעיר בכך שגם הוא שילוב של מודרניות יחד עם תחושב של נועם וחיבור לטבע, גם הוא פונקציונלי אבל גם נוח ושימושי.

מהם האפשרויות השונות להתקנת פרקטים בחיפה

רצפות פרקט נבדלות זו מזו במספר גורמים, אשר תלויים הן ברצון העיצובי של הלקוח, אך גם בדרישות פונקציונליות שונות. הבדלים אלה כוללים:

  • צבע הפרקט: צביעת פרקט אמיתי הינה תהליך מעט סבוך מבחינה מעשית, אשר מוסיף למחירו של הפרקט סכום נכבד של כסף. לעיתים אנו מעוניינים לבחור בצבעים חדים יותר, להבדיל מצבעו הטבעי של העץ, ופעמים רבות נאלץ לשלם על כך בהתאם.
  • שמירה על יציבות: בבתים בהם חיים אנשים בגיל הזהב או ילדים קטנים, חשוב מאוד לבחור ברצפת פרקטים בחיפה אשר מעניקה להם יציבות מקסימלית בעת ההליכה. רצפת פרקט השומרת על יציבות מורכבת מחתיכות פרקט בעובי גדול יותר, אשר מוחלק בצורה מעט מחוספסת לשם אחיזה טובה יותר של כף הרגל.

כמובן שבחירת פרקטים בחיפה צריכה לקחת בחשבון משתנים נוספים כגון סוג הפרקט ומדינת הייצור, מאחר ומאפיינים אלו במידה רבה משפיעים בצורה חדה ביותר על מחירו של המוצר הסופי, אשר נע בין 60 שקלים למטר רבוע ועד ל400 שקלים למטר רבוע.

חשוב מאוד לבחור בחברת התקנה איכותית ומובילה

התקנת פרקטים בחיפה מחייבות עבודה עם חברת התקנה איכותית ומובילה בתחומה. גם אם נשקיע ברצפת פרקט איכותית מהסוג היקר ביותר, התקנה רשלנית עדיין תוביל לרצפה לא אחידה, אשר לא תאריך שנים ותתפרק לאחר שימוש קצר.

Related Posts