פרגולה תלויה

by preston rudd

רבים אינם מכירים את הפתרון של פרגולה תלויה, אך בעצם למעשה הפרגולה התלויה היא פתרון דומה מאוד לפרגולה רגילה פרט להבדל אחד קטן והוא העובדה שאין לפרגולה עמודים עליה היא נשענת אלה היא תלויה על הקיר בעזרת קורות תומכות. מבחינת ההצללה אשר פרגולה תלויה נותנת לנו אין כל הבדל אך יתרון משמעותי אחד מרכזי אשר הפרגולה התלויה נותנת לנו הוא העובדה שניתן למקם אותה כך כמעט בכל מקום בבית גם במקומות קטנים אשר לא היה לנו מקום לעמודים תומכים.

היכן ניתן למקם פרגולה תלויה?

אז כפי שכבר ציינו ניתן למקום פרגולה תלויה בכל מקום בבית שזהו למעשה היתרון המרכזי שלה. פרט לחצר ולגינה אשר שם אנו נתקלים גם באנשים רבים אשר מעוניינים למקום פרגולה תלויה אנו גם נתקלים בבקשות רבות להתקנת פרגולה תלויה בכניסה לבית או במבואה לבית, שוב היות והדבר חוסך בעמודים שעליהם בדרך כלל נתמכת הפרגולה. מעצבים רבים מעדיפים את התקנתה של פרגולה תלויה על פני זו עם עמודים היות והמראה שהיא מעניקה לבית הוא נקי יותר בלי העמודים. מקום נוסף אשר בו מתיקנים לאחרונה פרגולות תלויות רבות הוא חניות אשר צמודות לבית, שוב תודות לעובדה שאין צורך בעמודים אשר עליה נתמכת הפרגולה בתים רבים מתקינים בחניה שלהם את הפרגולה התלויה כיוון שללא העמודים לא נפגע שטח החנייה וניתן להחנות את הרכב שלנו בקלות. בנוסף ניתן גם להתקין פרגולה תלויה מעל מרפסת בית וכמובן בחצר, הכל תוך כדי התאמת המידה של הפרגולה התלויה למידות השטח בו אנו מעוניינים להתקין את הפרגולה.

פרגולה תלויה בתור מכסה מפני הגשם.

יתרון נוסף של פרגולה תלויה היא שאנו יכולים גם להתקין מעליה סנטף כאשר היתרון המקנה לנו הסנטף הוא שאנו יכולים לשבת מתחת לפרגולה גם במזג אויר גשום ולהנות מהאוויר הקר של החורף מבלי להירטב מהגשם היות והסנטף מגן על השטח של הפרגולה מפני הגשם. במידה וזו פרגולה מעץ הוא גם מגן על העץ מפני רטיבויות ושומר על אורך חייו של העץ.

Related Posts