אסוס

by preston rudd
אסוס

רוב העולם כיום משתמש במחשבים, סמארטפונים ומכשירי מחשוב שונים על מנת לתקשר עם אנשים ולקבל מידע אודות אנשים, חברות והיסטוריה. לידיעתכם, המחשב הראשון שפותח הומצא לפני כמעט 80 שנה. אחרי סוף מלחמת העולם השנייה פותח המחשב המסחרי הראשון שעלה כמיליון דולר ושקל כ-13 טון, כגודל של בית!

מכשירים רבים בעלי טכנולוגייה משמשים אותנו במהלך היום-יום כגון: מחשבים, הפלאפון החכם, המיקרוגל, הרמקולים, הטלפונים, המזגן ועוד. כיום כל העולם סובב סביב מכשירים אלקטרוניים וכמובן שישנן חברות שונות המתחרות על סיפוק המכשירים לצרכנים, כאשר אסוס – ביניהן.

אסוס, היא חברה בינלאומית המייצרת חומרת מחשבים ואלקטרוניקה. מוצרי החברה כוללים לוחות אם, מחשבים אישיים, מחשבים ניידים, צגים, מחשבי לוח, שרתים, כרטיסים גרפיים, וטלפונים סלולרים.  ASUS בעיקר משווקת מוצרים תחת המותג שלה, אך גם מייצרת רכיבים עבור יצרנים אחרים, הכוללים את אפל, דל וHp.

ASUS היא יצרנית המחשבים החמישית בגודלה במחזור המכירות בשנת 2011, אחרי HP, לנובו, דל ו-Acer.

היסטוריה:

השם אסוס נובע במקור מהמיתולוגייה היוונית, בה מוזכר השם “פגאסוס”, הסוס המכונף. ‏ארבע האותיות האחרונות של השם יצרו את שם החברה, על מנת לתת לה דירוג גבוה בסידור אלפביתי.
חברת ASUS נוסדה בטאיפיי, בירת טאיוואן (סין) בשנת 1989 על ידי ארבעה עובדי חברת Acer שעבדו כמהנדסי מחשבים. בתחילת העשור הראשון של המאה ה-21 לפני שהתחילו לבסס יצרני לוחות אם טאיוואנים את מעמדם בתחום חומרת המחשבים, אינטל סיפקה את מעבדיה החדשים לחברות מבוססות כגון IBM כאשר מנגד, החברות הטאיוואניות נאלצו להמתין. עם השנים חל שיפור במעמד החברות הטאיוואניות ומשנת 2009 החלה ASUS לקבל מאינטל מעבדים לפני מתחרותיה.

בינואר 2007 התחלקה החברה לשלוש יחידות, כחלק מייעול החברה: ייצור מחשבים ממותגים, חלקי מחשב כגון לוחות אם ומוצרים מתחומים נלווים. כך שכיום חברת אסוס מספקת מוצרי מחשב שונים ומגוונים לכל רחבי העולם.

מוצרים:

מוצרי אסוס כוללים מחשבים ניידים, מחשבי לוח, טלפונים ניידים, מחשבי כף יד, שרתים, צגי מחשב, לוחות אם, כרטיסי מסך, כרטיסי קול, כונן תקליטורים, התקנים לתקשורת נתונים, מארזי מחשב, רכיבים אלקטרונים ומערכות קירור.

 

על מנת ליצור קשר עם חברת אסוס ולהזמין אחד מן המוצרים שלהם, תוכלו לפנות לכתובת הזאת וליצור איתם

Related Posts