פורטל דרושים

by preston rudd
פורטל דרושים

כיום בעידן בו האינטרנט השתלט על כל תחום בחיינו ואנחנו מקבלים כל פיסת מידע אפשרית תוך  שניות לסמראט שלנו גם עולם חיפוש העבודה עבר לרשת האינטרנט. ברחבי האינטרנט ניתן למצוא אתרי אינטרנט רבים אשר כל עיסוקם הוא לוח דרושים של עבודות בכל רחבי הארץ באותם אתרי פורטל דרושים ניתן לסנן עבודות לפי הבחירה שלנו כלומר, כאשר אנו נכנסים לאתר אנו יכולים לסנן עבודה לפי תחומים מסויימים כמו למשל עבודות בעולם השיווק הפרסום וביכולתנו גם לסנן את העבודות על פי מיקום גיאוגרפי לפי איזורים למשל או לפי ערים, וכך אנו יכולים לחפש משרות שיווק בצפון הארץ לדוגמא. לאחר שאיתרנו את המשרה שבה אנו מעוניינים דרך האתר אנו יכולים להגיש את מועמדותנו למשרה ולשלוח דרך הפורטל דרושים את הקורות חיים שלנו ישירות למעסיק או לסוכנות כח האדם.

התקשורת שלך עם פורטל הדרושים מתבצעת עולה דרך האינטרנט ותיבת המייל האישי שלך. למשל, אם בכל יום אנו עוברים על משרות השיווק ופרסום בצפון הארץ ואנו רואים ששום דבר אינו מתעדכן, אין סיבה שנכנס שוב ביום שלמחרת אם עדיין לא בוצע שום עדכון ולא התווספה משרה כלשהי. לכן באפשרותנו להגדיר לפורטל הדרושים שאם מתווספת עבודה חדשה בתחום ובאיזור שהגדרנו לנו שהפורטל דרושים ישלח לנו התראה למייל וכך נוכל להגיש הצעות עבודה למשרות שמעניינות אותנו מבלי לבזבז זמן ולסרוק את האתר מידי יום.

לאחר מכן, כל התהליך של מיון המועמדים נעשה גם הוא דרך הפורטל דרושים עד למעשה שמגיעים לשלב בו מגיעים לראיון עבודה אצל החברה בה הגשנו מועמדות. חלק מהאתרים גם מציעים שירותים מקצועיים אחרים כמו הכנה לראיונות עבודה בחברות השונות מתוך הנסיון הרב שצברו וכחלק מהשירותים גם עוזרות ללקוחותיהם לבנות קורות חיים אשר תואמים לתחום בו הם מחפשים עבודה. אלו הם למשל שירותים הניתנים בתשלום אך שירות חיפוש העבודה הוא שירות שהוא חינמי וכל אחד יכול לחפש עבודה דרך הפורטל דרושים. אז קדימה, כל שעליכם לעשות הוא לבנות קורות חיים מעניינים ולהתחיל להתכונן לראיון עבודה!

Related Posts