ספסלים לגינות

by preston rudd
ספסלים לגינות

גינות נוי מאופיינות בכך שהם מסודרות מאד ומושקעות לאורך כל ימי השנה. גינות נוי יש בהם הרבה מאד צמחייה וצמחים מגוונים אשר נותנות לאורחים או הצופים בה את ההרגשה הנעימה שהם רוצים לקבל. ספסלים לגינות מוסיפים גם הן לדרך ההצגה של אותה גינה. אם בעבר לא ייחסו חשיבות כזו גדולה לגינות נוי, הרי שכיום יותר ויותר עסקים ומשקי בית משקיעים בזה ורואים חשיבות רבה לא רק איך החצר תיראה אלא גם מה יהיה בגינה. כמובן שכל גינה תלויה באופן שבה רוצים לעצב אותה. ספסלים לגינות נראה כפתרון מושלם גם כדי לרווח את הגינה אבל כדי להיכנס ולשבת בתוכה. עצם זה שאתה יושב ואתה חלק ממנה נותן לך הרגשה אחרת עם הספסל היה מחוץ לגינה. עצם זה שהוא מוקף צמחייה נותנת לך להרגיש בטבע גם אם מדובר בחצר בבית שלך.

חצרות בבתים זהו תחום שמתפתח עם השנים. פעם היו בונים על קומות וגם דירות הקרקע היו צנועות, כיום המטרים המרובעים גדלים גם הם עם המשכורת והמשכנתא מהבנק. ככל שהדירה גדולה יותר כך אנשים מחפשים איך להשקיע בחלל שקנו. כיום בעלי הדירות שבונים וילה לוקחים בחשבון בתכנון של הבית גם את החלק החיצוני. החלק שמתייחס למקום הבילוי והפנאי מחוץ לבית. אין הכוונה למקומות ציבוריים אלא למקום שמחוץ לבית כאשר אחד מבני הזוג או הילדים רוצה לצאת החוצה אבל להישאר עדיין בגבולות הבית.

ספסלים לגינות נותנים בדיוק את התחושה הזו ועונים על צורך מאד בסיסי שלנו כבני אדם והוא לצאת החוצה ולנשום אוויר. כאשר אנו ממקמים את הספסלים בחוץ ועושים בהם שימוש זה מרחיב כביכול את גבולות הבית. בחורף אמנם זה בשימוש מוקטן יותר בגלל מזג האוויר, אבל בקיץ השימוש בו גדול ורלוונטי יותר. צריך לזכור שהחורף הישראלי, הוא לא כמו באירופה. לכן ספסלים לגינות זהו כלי נפוץ מאד בחצרות הבתים, כיוון שהוא נותן עוד אופציה לשבת בחוץ ולהירגע מהיום שעבר עלינו.

Related Posts