אינסטלטורים מקצועיים

by preston rudd

מערכת אינסטלציה היא אמנם דבר מורכב אותו יש לתחזק אחת לכמה שנים, אך חשוב להבין שאם נלמד איך לבצע פעולות מסוימות בעצמנו, נוכל להנות מתחזוקה לעתים הרבה יותר רחוקות וממערכת אינסטלציה שלא עושה בעיות. כך נוכל לחסוך המון כסף, זמן ואנרגיה. הרי כולנו נתקלנו בתקלות מעצבנות כמו אסלה בה המים צפים, ברז נוזל, קירות מתקלפים ועוד…אז בחרנו עבורכם כמה טיפים מעולים שתוכלו לשים עליהם דגש…

 

 

  1. שימו לב מה אתם זורקים לאסלה – ממש לא כדאי להשליך תחבושות ומוצרי היגיינה לאסלה, גם מגבונים לחים ונייר טואלט עדיף להשליך לפח וכך תמנעו מצב של סתימות מיותרות.
  2. אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות היא סתימה בכיור – לפעמים אם פשוט תפתחו את הסיפון המחבר בין הצנרת לכיון מעל דלי ריק יש סיכוי גבוה שהבעיה תיפטר בעצמה.
  3. נוסעים לזמן ארוך – כדאי לסגור את הברז הראשי בזמן שאתם לא נמצאים בבית.
  4. מעוניינים למנוע סתימות? – פעם בכמה שבועות כדאי לשפוך מים רותחים מעורבבים עם מלח בכל הכיורים והמקלחות, מסביב ובתוך מקלחונים בבית כך תוכלו לשמור על צנרת נקייה ולמנוע היווצרות של סתימות. בנוסף, ניתן להתקין רשת מיוחדת שתמנע מלכלוך להצטבר בצינורות.
  5. מה עושים שיש פיצוץ בצנרת? הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לסגור את השיבר הראשי. לאחר שבדקתם שאין סתימה כנראה שעליכם יהיה להזמין אינסטלטור מוסמך.

 

 

איך תזהו שיש נזילה של מים?

יש כמה סימנים שיסייעו לכם לאתר נזילה. ראשית, ריח רע יכול להעיד על נזילה. גם עובש או כתמים על הקיר ונזילות בברזים של האמבטיה או המטבח יכולים להעיד על כך. שנית אם אתם שמים לב שחפצים שלכם בבית ניזוקו כמו למשל ריהוט או מסמכים חשובים, כנראה שמדובר בנזילה. חשוב מאוד לטפל בנזילה כמה שיותר מהר שכן נזילה שמזניחים אותה הופכת לגדולה יותר ועלולה אפילו לסכן את הבריאות שלכם ושל בני הבית. אם לא הצלחתם לטפל באחת הבעיות שתוארו לעיל בעצמכם, קראו לאינסטלטור ואל תחכו עם זה.

 

 

Related Posts