3 דברים שצריך לדעת לפני התקנת ברזים למקלחת

by preston rudd
ברזים למקלחת

ברז המקלחת שלנו הוא מרכיב שאסור לנו לזלזל בחשיבותו לחיי הבית שלנו

בכל בית ישנם לא מעט מרכיבים שמהווים חלק בלתי נפרד מאיכות החיים ומשגרת החיים התקינה בחיי הבית. המרכיבים הללו בהחלט יכולים להיות (ואפילו בדרך כלל יהיו) דברים שלא נייחס להם חשיבות מספיקה בחיי היום יום שלנו, ורק בשעת תקלה או צורך נבין עד כמה הם חשובים. אחד המרכיבים הללו, שקיים בבית של כל אחד ואחד מאתנו, הוא ברזים למקלחת. ברז המקלחת שלנו הוא מרכיב שהלכה למעשה לא ניתן לקיים חיי בית איכותיים בלי עבודה איכותית שלו, שליטה איכותית שלו על טמפרטורת המים, ופיזור מים איכותי שלו. הסיבה לכך היא, כמובן, חשיבותה של המקלחת לאיכות החיים ולשגרת החיים התקינה שלנו, חשיבות שעליה נכתבו מילים כמו שנשפכו במקלחת שלנו מים. עם זאת, את החשיבות הזאת אנחנו מבינים ביתר שאת כאשר ברז המקלחת שלנו לא מתפקד כראוי ואנחנו צריכים להתקין ברז חדש במקלחת שלנו, והנה 3 דברים שכדאי לכם לדעת לפני שאתם מתקינים ברז במקלחת שלכם.

3 דברים שחשוב שנדע לפני שאנחנו מתקינים ברזים למקלחת שלנו

  • סוגי ברזים שונים – לפני שאנחנו מתקינים ברזים למקלחת שלנו, חשוב שנכיר את האפשרויות השונות והמגוונות בתחום, וזה מתחיל קודם כל בחומרי הגלם מהם ניתן לייצר את הברזים שנתקין במקלחת שלנו. חומרי הגלם הללו יכולים להיות פליז (ברזים כבדים ועמידים ביותר), אלומיניום (שוקלים מעט, איכותיים מעט פחות), כרום ניקל (עמידים וחזקים גם כן), וכן נירוסטה ונחושת (אסתטיים למדי, אך האיכות והעמידות יחסית נמוכות. כעת, לאחר שאנחנו מבינים היטב ומכירים את חומרי הגלם הנפוצים ביותר לייצור ברזים.
  • אופי ההתקנה – כאשר אנחנו מתקינים את ברז המקלחת שלנו, אנחנו צריכים לוודא שאנחנו מבצעים אותה במידות הנכונות. הכוונה היא בעיקר לגבי הגובה והכיווניות של הברז המוציא את המים, במידה והוא קבוע בקיר מעלינו, ובכל מקרה של הברז הנמוך יותר גם כן. לא נרצה לגרום לבעיה פיזית בשל מיקום לא נכון ומים שיתפזרו לכל עבר או שלא יתפזרו בצורה יעילה מספיק עבורנו.
  • משהו שחשוב לדעת – כאשר אנחנו מתקינים ברז למקלחת שלנו, חשוב מאוד שנקפיד גם על התקנה של מסנן בכניסה הראשית של צנרת המים שלנו. אם אנחנו רוצים לשמור על הברז החדש שלנו ולהאריך את חייו כמה שיותר, התקנה של מסנן תבטיח שלא יצטברו בו אבנית ובוץ, וכך הוא יוכל להמשיך לעבוד בצורה איכותית ונקייה לאורך כמה שיותר זמן.

כשעושים זאת נכון, אנחנו נהנים מברזים איכותיים שמאפשרים לנו לשמור על המקלחת האיכותית שלנו

התקנה של ברזים למקלחת היא לא תהליך פשוט ובדרך כלל לא נוכל לבצע אותה בעצמנו, אך ישנם כמה וכמה דברים שהם בהחלט באחריותנו ועלינו לתת עליהם דגש. ניסינו לעזור לכם כאן, ובכל מקרה אנחנו מקווים שתקבלו את ההחלטות הנכונות.

Related Posts