מכונת בועות סבון אכילות

by preston rudd
מכונת בועות סבון אכילות

בועות סבון יכולות להיות מגניבות בכל אירוע, על אחת כמה וכמה שיש להן טעם. כיצד זה מתאפשר?

אפשר לאכול את הבועות

אם חשבתם שמכונות בועות סבון למסיבות ולאירועים ז הגימיק האחרון בנושא, אתם טועים. כיום אפשר לבחור גם מכונות בועות סבון אכילות ולא משנה כמה מוזר זה נשמע, זו אחת המכונות המגניבות ביותר. מכונות בועות סבון אכילות למעשה מבצעות בדיוק את אותה הפעולה כמו כל מכונה בועות סבון אחרת אך ההבדל הוא בהזנה שלהן. מכונות אלו מוזנות על ידי חומרי טעם מיוחדים שיוצרים טעם שיכול לנוע החל מדובדבן ועד תות ואננס. מכונות כאלו לא מסוכנות לבריאות בשום צורה והן מתאימות למאכל לכולם בלי יוצאי דופן כולל לא ילדים אלרגיים.  

אלו מכונות בועות סבון אכילות קיימות?

  • מכונת בועות סבון שנפוצה בעיקר במסיבות לילדים קטנים כמו ערבי כיתה, מסיבות בית ספר וכולה, הן המכונות הרגילות שמוציאות בועות סבון בטעמי פירות שונים. מכונות אלו מוסיפות הרבה עניין למסיבה והילדים יתלהבו מהרעיון מאוד. חשוב לזכור שבועות אמנם מכילות חומרי טעם אך הן אינן מלכלכות וגם אינן משאירות תחושה דביקה. גם אם הבועות ייכנסו לעיניים אין סכנה כלל וכל הורה יכול להרגיש בטוח כשהילד שלו במסיבה כזו.

  • עוד מקום בו הבועות משתלבות בצורה נהדרת הן חתונות ומסיבות לאנשים בוגרים יותר, כמו למשל מסיבות במועדונים, מסיבות טבע או מסיבות סטודנטים. בועות אלו לרוב יהיו אלכוהוליות מה שמוסיף הרבה שמחה לחגיגה. הבועות אמנם לא ישכרו אף אחד אך הן מגניבות במיוחד לאווירה החגיגית, כאשר יש טעמים מיוחדים כמו אניס, פינקולדה וכולה.

האם מכונות אלו יקרות יותר?

 

מכונות בועות סבון אכילות לרוב יהיו מעט יקרות יותר מאשר מכונות בועות סבון רגילות אך ההבדל לא יהיה גדול. אם מכונת בועות סבון רגילה תעלה 200 שקלים ללילה לאירוע אז מכונת בועות סבון אכילות תעלה 300 או 400. כמובן שיש לבדוק את הימצאות המכונה, פרמטר שיכול להיות משמעותי מאוד לבחירת חברת ההפקות שעוזרת להרים את האירוע באוויר. אל תיקחו זאת כמובן מאליו כי מכונות אלו פחות נפוצות ממכונות בועות סבון רגילות.

מכונת בועות סבון אכילות

Related Posts