הובלות דירה במרכז

by preston rudd
הובלות דירות במרכז

לעבור דירה זה סיפור לא פשוט. מלבד היותנו לחוצים וטרודים לגבי המעבר ושואלים עצמנו אינספור שאלות כמו איך נסתגל למקום החדש, כיצד הילדים יקבלו את זה, האם נסתדר עם הפקקים, האם התקציב שהגדרנו לעצמנו למעבר אכן יספיק ולא נצטרך להיכנס לסוג של בור כלכלי עלינו גם להתמודד עם כל הפעולות והתכנון של המעבר עצמו. אין ספק כי מדובר בשילוב שבין לחץ פיזי לנפשי. חברת שנירגו הובלות שמה לעצמה למטרה לסייע לכם בתהליך המעבר עצמו ומספקת לכם את האפשרות לבחור את ההובלה בהתאם לצרכים, למיקום בו אתם נמצאים ובהתאם לתקציב שהגדרתם לעצמכם כדי שלפחות נושא ההובלה עצמו יירד מכם ביום המעבר ותוכלו להיות שקטים ורגועים.

 

חברת שנירגו הובלות מבצעת את כל סוגי הובלות דירה במרכז . אנו מבצעים שירותי הובלות ברחובות, נס ציונה, ראשון לציון, הובלות בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה ובכל מרכז הארץ כך שאין זה משנה מהיכן אתם עוברים ולאן, אנחנו כאן בשבילכם.

 

הובלות דירה במרכז – עושים את זה אחרת…

בחרנו לספק לכם כמה טיפים כדי שהמעבר יהיה פשוט, מהיר וקל.

 

  1. צרו איתנו קשר, מוקדם ככל הניתן לקבלת פרטים והצעת מחיר. ככל שתתקרבו למועד ההובלה הסיכוי שנהיה פנויים יורד וגם המחיר עלול להיות גבוה יותר בשל התארגנות של הרגע האחרון.
  2. ספקו לנו את כל המידע שאתם יודעים לגבי סוג ההובלה, המיקום המדויק, האם אתם גרים בדירה עם או בלי מעלית, איזו קומה, מה סוג הציוד שאתם צריכים להעביר וכמה ארגזים. ככל שיהיה לנו יותר מידע נוכל להתאים לכם את סוג ההובלה ולתמחר אותה בצורה הוגנת.
  3. ארזו בחוכמה – הצטיידו בכל הציוד המתאים לאריזה כולל קרטונים קטנים וגדולים, מסקנטייפ ומשהו שבאמצעותו תוכלו לסמן את תכולת הארגז ואת החלל אליו הוא שייך. אריזה חכמה תסייע לכם לחסוך זמן הן באריזה עצמה והן בפירוק.

 

נשמח לספק לכם עוד מגוון של טיפים איכותיים שיסייעו לכם לעבור דירה ולהתחיל את ההתחלה החדשה שלכם ברגל ימין.

Related Posts