איך לבחור עו”ד גירושין?

by preston rudd
עו"ד גירושין

כשאתם עומדים בפני תהליך גירושין, אחת הבחירות החשובות ביותר שלכם היא של עורך דין

הסיטואציה עליה אנחנו מדברים היא סיטואציה שלמרבה הצער רבים מאתנו מכירים טוב מדי. מגיע שלב בחיי הנישואין שבו הדברים כבר פשוט לא עובדים – בין אם בשל אובדן הרגשות מהעבר, בשל ההרגל או בשל קשיים אישיים אחרים – מגיע הזמן שבו מבינים שייטב לשני הצדדים לו הזוג פשוט יתגרש. כמובן שזוהי לא החלטה קלה, וכאשר ישנם ילדים, משפ8חה, רכוש משותף ועוד מגוון פרמטרים אחרים – הקושי הזה גדול פי כמה וכמה. עם זאת, אין ספק כי כיום ברור שעדיף להתגרש מלחיות בחיי משפחה לא מאושרים, ושכיום גם צריך לעשות זאת נכון. בהקשר זה, להתגרש בצורה נכונה זה במידה רבה לבחור בצורה נכונה עו”ד גירושין – שייצג או יגשר בין הצדדים השונים ויגיע לעמק השווה, בכדי שהתהליך כולו יהפוך לתהליך קשה פחות. כעת, נבין כיצד לבחור בצורה נכונה עורך דין שכזה.

כיצד תבחרו עורך דין גירושין בצורה הנכונה ביותר? מהם הפרמטרים החשובים עבורכם?

  • ההתמחות הנחוצה לכם – לא כל עורך דין יכול לספק לכם את מה שנחוץ לכם בתהליך גירושין, ואפילו לא כל עורך דין שמתמחה בדיני משפחה יכול להבטיח לכם את הטוב ביותר. את הטוב ביותר אתם מבטיחים לעצמכם רק כאשר אתם בוחרים עו”ד גירושין המתמחה בתחום, ויודע לתת לכם גם שירות בתחום הגישור במידת הצורך, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר באיש מקצוע עם התמחות שרלוונטית לכם ומועילה עבורכם.
  • הצלחה מוכחת – כשאתם פונים לעו”ד גירושין, אתם רוצים לוודא שמדובר באיש מקצוע איכותי שיודע לעזור לכם גם במצב הלא פשוט שבו אתם נמצאים. משום כך, חשוב לפנות לאיש מקצוע עם הצלחה מוכחת – ולא להתפשר על פחות מכך. במידת הצורך, בהחלט כדאי לפנות למשרד מוכח בתחום, כזה שיודע לספק שירותי גישור ולהבטיח את התהליך האיכותי ביותר מתוקף ניסיונו העשיר.
  • התאמה לכם – עו”ד גירושין הוא דמות מקצועית שמלווה אתכם באחד התהליכים האישיים והעדינים יותר בחייכם. משום כך, חשוב לוודא שאתם פונים לאיש מקצוע איכותי שיש לכם כימיה טובה ושפה משותפת איתו – כזו שתקל עליכם להגיע להישגים טובים בתהליך הגירושין ותאפשר לכם גם לסמוך עליו ולא רק להסתייע בו מקצועית. בתהליך אישי וקשה כמו גירושין, מדובר בפרט חשוב מאין כמותו.

תהליך הגירושין לא חייב להיות תהליך קשה – עם שירות משפטי איכותי ומקצועי הדברים הופכים פשוטים יותר

עו”ד גירושין איכותי, שיודע לשמש גם כמגשר, הוא איש מקצוע שיכול להקל עליכם משמעותית באחת התקופות האישיות הקשות בחייכם. מצאו איש מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו מקצועית, שמתאים לכם אישית ושיש לו ניסיון עשיר בניהול מצבים דומים למצב שלכם – ותוכלו להיות בטוחים שתהליך הגירושין עצמו, לפחות, יתנהל בצורה אחראית וטובה.

Related Posts