אינסטלטור בקריות עונה על שאלות בנושא מערכות ביוב ואינסטלציה

by preston rudd

מכיון שמערכות הביוב והאינסטלציה מוסתרות מעינינו אין אנו יודעים מתי צפויה לצוץ הבעיה האמיתית ולכן אנו נוטים להזניח את אותן מערכות בתקווה שהכל יהיה בסדר. האמת היא שכל דבר בעולם דורש תחזוקה בין אם זה מכשיר חשמלי, ריצוף, צינור וכן גם מערכת האינסטלציה של הבניין או הבית שלנו זקוקים לתחזוקה בסיסית וקבועה זאת בכדי למנוע מצב של סתימות, נזילות ופיצוצים שעלולים לגרום בעתיד לנזק בלתי הפיך. אינסטלטור בקריות הפועל בתחום כבר 40 שנה, בחר לענות לכם על השאלות הפופולאריות ביותר….

 

 1. כיצד ניתן לחסוך כסף בעלות התחזוקה?
 • אם נקפיד לבדוק את הצנרת אחת לשנתיים נוכל לאתר תקלות קטנות ולפתור אותן יחסית במעט כסף ותוך זמן קצר. בדיקה שכזו תחסוך לנו בעיות עתידיות, זמן, כסף והרבה אנרגיה.
 1. מה ניתן לעשות במצבים של זרימה מים חלשה במקלחת או בברזים?
 • בשלב הראשון יש לנסות לשחרר סתימה שסביר להניח קיימת בצנרת. במידה וזה לא עבד, שווה להשקיע בפעולה הנקראת מעקף לאמבטיה.
 1. מה זה מצלמת תרמית?
 • מצלמה תרמית מאפשרת לבעל מקצוע להסתכל על הצנרת ועל מערכת הביוב של הבית. כך ניתן ללמוד כיצד הצנרת בנויה ולאתר ממש בקלות נזילות וסתימות. מצלמה תרמית חוסכת משמעותית את זמן איתור הליקוי ומסייעת לתקן את הבעיה תוך זמן קצר.
 1. איך ניתן למנוע מצב של סתימות בביוב ובצנרת?
 • אם נקפיד שלא להשליך חומרים שאינם מתכלים במערכת הביוב כמו ניירות, מוצרי היגיינה, מגבונים לחים ועוד נוכל למנוע מצב של סתימות בביוב ובצנרת. בנוסף, אם נקפיד שגנן מקצועי יגזום את העלים שנמצאים בסמוך לביוב גם נוכל למנוע סתימות. זימון של בעל מקצוע אחת לתקופה שיאתר תקלות במערכת האינסטלציה והביוב כאמור יסייע למנוע בעיות בעתיד.
 1. מה עושים במצב שאין מים חמים במקלחת?
 • יש לבדוק האם יש בעיה בחיבור של הצינור של המים למקלחת. אם יש חיבור סביר להניח שיש סתימה אותה יש לפתוח.
 1. מה עושים אם יש דליפה מהגג, איך יודעים אם זה בעיה בבידוד או בעיה מהדוד?
 • יש לבדוק אם נזילות מהקולטים או שמא נזילה מהדוד או מהצנרת המחוברת אל הדוד. אם זה קורה רק כשיש גשם הבעיה נמצאת בבידוד של הבית.

במקרה שאתם צריכים ביובית במרכז בקרו אותנו

 

Related Posts