ספסל זולה

ביותר ויותר גינות ופינות נוי אנו עדים להימצאותם של ספסלי זולה. ספסל זולה הינו ספסל רגיל מעץ אשר עוצב ותוכנן במיוחד עבור שהייה בתנאי חוץ. רוב הרהיטים אשר אנו מכירים אינם מסוגלים להיות רהיטי גן היות והם עשויים מתכת אשר עשויה להחליד או עשויים מבד שעשוי להירטב או להיפגע מקרני השמש וכן הלאה. ספסל זולה הינו ספסל עץ אשר מתאים במיוחד לעמידה בתנאי חוץ בעוד שעליו ניתן לשים כריות ריפוד שאותן ניתן להסיר בקלות ולהכניס למקום מוגן בעת גשם, בלילה או בכל זמן בו אנו לא יושבים על הספסל.

 

פינת ישיבה לנו ולאורחים

היתרון המובהק של ספסל זולה הוא העובדה שניתן למעשה לבנות לעצמנו עוד פינת ישיבה במרפסת או בגינת הבית שבה נוכל לשבת אנחנו או נוכל לארח את האורחים שלנו. הרי מי מאיתנו לא אוהב את הפינה השקטה שלו בבית אליה הוא יכול להגיע בסוף יום להירגע עם ספר טוב או בשבת בבוקר לשתות קפה, והפינה הזו תהיה הרבה יותר נעימה עם ספסל זולה עליו נוכל לשבת בשקט ובשלווה. בנוסף זוהי יכולה להיות פינת ישיבה בה נארח מספר חברים אשר הגיעו לביקור לאכול פיצה או סתם לשחק במשחק שולחן.

 

יתרונות נוספים של ספסל זולה

מעבר להיותו פריט עיצובי ופריט פונקציונלי בבית ספסל זולה הינו פתרון זול מאוד וניתן לרכוש אותו במחירים שנעים בין מאות שקלים ועד אלפי שקלים, הכל פונקציה של הגודל של הספסל ואיכות העץ כמובן. בנוסף הוא קל מאוד לנשיאה ממקום למקום כך שניתן להעמיס אותו על הרכב ולצאת איתו לטיול בחיק הטבע שכן ניתן לקפל ולהרכיב אותו בקלות רבה. את ספסל הזולה תוכלו כמובן להתאים לבית שלכם או לגינה שלכם שכן קיימים ספסלי זולה במגוון רב של צבעים, גדלים וסגנונות עץ כך שתוכלו להתאים את הספסל לקו עיצובי קיים בית, במרפסת או בחצר. מעבר לכך, הטיפול בעץ עצמו הינו פשוט יחסית וניתן לעשות אותו לבד אחת לזמן מה על מנת לשמר את איכות העץ.

About preston rudd

בלוגר מקצועי כבר כמה שנים אוהב את חיי הבלוג והכתיבה

x

Check Also

ספסלים לגינות

ספסלים לגינות

גינות נוי מאופיינות בכך שהם מסודרות מאד ומושקעות לאורך כל ימי השנה. גינות נוי יש בהם הרבה מאד צמחייה וצמחים מגוונים אשר נותנות לאורחים או הצופים בה את ההרגשה הנעימה שהם רוצים לקבל. ספסלים לגינות מוסיפים גם הן לדרך ההצגה של אותה גינה. אם בעבר לא ייחסו חשיבות כזו גדולה לגינות נוי, הרי שכיום יותר ויותר עסקים ומשקי בית משקיעים בזה ורואים חשיבות רבה לא רק איך החצר תיראה אלא גם מה יהיה בגינה. כמובן שכל גינה תלויה באופן שבה רוצים לעצב אותה. ספסלים לגינות נראה כפתרון מושלם גם כדי לרווח את הגינה אבל כדי להיכנס ולשבת בתוכה. עצם זה ...