Home / בית ומשפחה / מרפסות ואזורי ישיבה של ריהוט גינה
ריהוט גינה

מרפסות ואזורי ישיבה של ריהוט גינה

לפעמים זה טוב לברוח החוצה בזמנים של רגיעה. ועדיין, בעולם העמוס של היום אנחנו נוטים להישאר בתוך הבית ומעדיפים את הספה הנוחה מאשר האוויר של הצלול שבחוץ. נסו לנטרל את האינסטינקט הזה בכך שתתכוננו במודע לפינה שקטה ושלווה בחוץ, סביר להניח שתגררו את מחצלת היוגה החוצה בבוקר שמשי או שתיהנו מארוחת ערב בערב סתווי נעים.

עבור תושבי העיר זה תמיד מאבק כדי למצור מרחב חיצוני ראוי. אבל אפילו עבור אותם אנשים שחיים בכפר עם גן גדול לרשותם, ניתן עדיין לומר הרבה על יצירת פינה נוחה וסגורה בחוץ.

מרפסת מעבר כמו בבית מלון המובילה ישירות מחדר השינה או חדר הישיבה היא הקישור הפשוט והידידותי ביותר בין החלק והחלק הפנימי של הבית. אם יש ברשותכם כבר מרפסת אז תשמחו. זה גם פשוט יחסית להוסיף מבנה של קומה ראשונה להרחבה חדשה, אם כי קשה יותר להשיג אישור בנייה להוספת קומה בבניין רשום או באזור שמור מכיוון שזה משנה את המראה החיצוני של המבנה. המרפסת הקטנה ביותר אשר גדולה מספיק כדי להחזיק שולחן עגול ושני כיסאות יכולה להפוך את ארוחת הבוקר במיטה למשהו מיוחד או לספק מבט של מעוף הציפור אל העולם בזמן שאתם פשוט יושבים וחושבים או קוראים ספר. תגבירו את האווירה בכך שתוסיפו אורות חיצוניים סביב מעקה הבטיחות או הוספת סככה שתגן מפני השמש.

בדירה בתוך העיר ללא גן אבל שיש לה מרחב שטוח על פני הגג שניתן להפוך אותו לחדר או על גבי הנכס, תשקלו מרפסת גג. מפני שהיא נמצאת גבוה, אתם תקבלו הרבה שמש ונופים של השמיים ומפני שיצפו בה פחות מאשר על פני גן בחצר ולכן זה ירגיש הרבה יותר פרטי. הצעדים החיוניים הראשונים צריכים לכלול בדיקה שאתם לא צריכים היתרי בנייה ושהגג חזק מספיק כדי לעמוד במשקל של אנשים, ריצוף וצמחים. תתייעצו עם מהנדס מבנים שיכול לייעץ לכם על התמיכה הדרושה כדי לשאת בעומס והגובה המתאים של המעקה. הרבה מבנים חדשים נבנים עם מרפסת גג וכבר יש להם קורות פלדה מתחת לגג השטוח כדי לעמוד במשקלים.

מעצם טבעה, למרפסת גג יש הרגשה אינטימית ותהיה לה שטח קומפקטי וקירות גבוהים התוחמים אותה.
תשחקו עם המראה על ידי בחירת חומרים אטרקטיביים. עבור מראה תעשייתי,  בחרו רשתות ממתכת, קורות או כבלים מתוחים מנירוסטה. עבור גימור יפה ומקובל יותר, חריצים ובליטות צבועים, פאנלים של גדר ערבה או סורגים המכוסים בעץ במבוק ביחד עם עצים קטנים וצמחים בתוך עציצים גדולים יכול למשוך מאוד את העין. תחשבו על תאורה חכמה כדי לשמר את מצב הרוח בלילה: מחרוזות של פנסים סיניים, זרקורים מתוך צמחים או נרות בתוך פנסים הם כולם בחירות הנותנות אווירה נעימה. הרבה חברות לעיצובי גנים מתמחות בגנים קטנים ועירוניים ומרפסות גג. למרות שהן לא זולות, המרחב הנוסף שתקבלו בחוץ יהיה שווה את המחיר, תחשבו על לקבוע פגישת ייעוץ.

בין אם יש לכם מרפסת, מרפסת גג, מרפסת קדמית, תבחרו ריהוט גינה המתאים עבור המרחב הזה.
אין שום סיבה ליצור את המקום הזה לשקט ולשלווה אם אתם חייבים להזיז כל פעם את הכיסא מבפנים החוצה. תחליטו אם זה המקום שתרצו לשבת בו ולאכול בו ארוחת ערב שלווה. כיום, ריהוט גן מגיע עם הרבה סגנונות של עיצוב כמו חלקים פנימיים, חלק העמידים בפני מזג האוויר כמו טיק או חומרים סינטטיים מתקדמים שיכולים לעמוד בפני גשם, קור או נזק של השמש. תעשו את המחקר שלכם: ההשקעה הנוספת בחלקים איכותיים יכולים להשתלם במידה והכיסאות הזולים יתפרקו לאחר שימוש אחד שלהם במהלך הקיץ.

About preston rudd

בלוגר מקצועי כבר כמה שנים אוהב את חיי הבלוג והכתיבה
x

Check Also

פרגולה תלויה מחיר

פרגולה תלויה מחיר – האם הוא הוגן?

אף אחד לא אוהב לשלם מחירים יקרים על מוצרים כלשהם. למעשה ניתן לומר כי הישראלים הם אלופים במקח ואחד התחביבים העיקריים שלהם הוא לשלם כמה שפחות. זוהי עובדה מוגמרת עליה צריך לתת את הדעת ולפעול בהתאם לה. רק כך נוכל להבטיח כי המחירים שאנו משלמים הם והגנים וראויים. על כן גם כדאי לכם להתמקח עם בעל המלאכה שמבצע את העבודה בשבילכם או להתמקח עם בעל החנות ממנו אתם קונים את המוצר. בעל החנות או בעל המלאכה לוקחים בחשבון כי אתם תתמקחו איתם והם מראש לקוחים בחשבון כי המחירים יהיו נמוכים יותר מהמחיר ההתחלתי. כך גם פרגולה תלויה מחיר יהיה נמוך ...